Oslavy

Oslavy
Milí naši oslávenci, ak premýšľate, kde zorganizovať Vašu oslavu, rodinné stretnutie alebo iné slávnostné posedenie, budeme radi, keď sa s Vašimi požiadavkami obrátite práve na nás. Pre tieto príležitosti máme pre Vás na výber viacero priestorov, kde budete môcť nerušene tráviť chvíle s Vašimi najbližšími. Profesionálny, ale zato priateľský prístup a skvelá gastronómia sú zaručené.

Salónik

Priestory salónika sú určené na menšie oslavy do 20 osôb. Salónik je k dispozícii s vonkajšou terasou. Miestnosť je presvetlená denným svetlom a s panoramatickým výhľadom na pohoria Malú a Veľkú Fatru.

...
...

Vináreň

Vináreň je vhodná na organizovanie podujatí s počtom osôb do 60 osôb. Vo vinárni sa nachádza dataprojektor, prostredníctvom ktorého si môžete prezerať fotografie alebo videá alebo aj športové prenosy. Priestory vinárne slúžia aj ako kongresová miestnosť.

Zimná záhrada

Kapacita zimnej záhrady je 40 osôb s možnosťou prejsť na terasu. Je priestranná, vzdušná a presvetlená denným svetlom.

...

Máte otázky k oslavám? Neváhajte nás kontaktovať.

Zavolať

...
...
...
...

Detský svet

V našom Detskom svete zorganizujeme oslavy pre našich najmenších hostí. Popri hraní sa zabezpečíme oslávencom a ich kamarátom občerstvenie, aby mali dostatok energie na šantenie na mnohých atrakciách.

Altánok

Oslavy v altánku sú možné počas neskorých jarných, letných a skorých jesenných mesiacov. Kapacitne pojme 90 osôb a pre Vás a Vašich blízkych Vám zabezpečí neopakovateľný zážitok, pretože ak si budete želať, celý chod oslavy môže byť len vo Vašich rukách. K dispozícii budete mať kotlík na guláš a jedinečný gril, kde si budete môcť ugrilovať aj prasiatko vcelku. Altánok disponuje vlastným výčapným zariadením.

...
...

Eventová agentúra PINTAS

Tematické a zážitkové adventure teambuildingy pripravujeme v spolupráci s eventovou agentúrou PINTAS (www.pintas.sk), ktorá Vám pripraví program podľa Vašich želaní priamo na kľúč.

- TEAMBUILDING
- ANIMAČNÉ PROGRAMY
- FIREMNÉ VEČIERKY
- PLESY A BÁLY
- ŠPORTOVÉ PROGRAMY
- CATERING
Máte otázky k oslavám? Neváhajte nás kontaktovať.

Zavolať